Movies
Ratings
164
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
Operation ChromiteRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
FaustRated ★ 3.5
Princess AuroraRated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 2.5