Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
The Virgin SuicidesRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
QueerRated ★ 3.5
GirlfriendsRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.5
It's a Summer Film!Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
All of Us StrangersRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 1.5
SomewhereRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Jeanne Dielman, 23, Quai du Commerce 1080 BruxellesRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 3.0
AfireRated ★ 3.5
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.0