Movies
Ratings
34
Hide and SeekRated ★ 4.0
Marriage BlueRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
FluRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 4.0