Titles you rated
TaskRated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
The StudioRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Babylon BerlinRated ★ 4.0
Babylon BerlinRated ★ 4.0
Babylon BerlinRated ★ 4.0
Midnight MassRated ★ 2.5
The Young PopeRated ★ 4.0
DevsRated ★ 4.0
Generation KillRated ★ 4.0
PossessionsRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.0
Project Blue Book Season 1Rated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.0
Project Blue BookRated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 3.5