Series
Ratings
192
The Penthouse Season 3Rated ★ 1.5
VincenzoRated ★ 2.5
Still 17Rated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.5
365: Repeat the YearRated ★ 4.0
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 5.0
HyenaRated ★ 4.5
Radio RomanceRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Search: WWWRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Graceful FamilyRated ★ 3.5