Titles you rated
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0- SkinsRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 4.0