Series
Ratings
81- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
Warm and CozyRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5- Bambino!Rated ★ 4.5
Ohlala CoupleRated ★ 3.5
Three BrothersRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
Dear HeavenRated ★ 3.5
Summer ScentRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
What's Up FoxRated ★ 3.5
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0