Titles you rated
A Moment to RememberRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 2.0