Titles you rated
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.5- FamilyRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 1.5
Fated to Love YouRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5