Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
MaestraRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 4.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Doctor ChaRated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.5