Series
Ratings
60
The ProducersRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5