Titles you rated
Back to the FutureRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
The Good DinosaurRated ★ 2.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.5
Shrek the ThirdRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0