Movies
Ratings
283
VenomRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 5.0
Us and ThemRated ★ 4.0
RomeoRated ★ 4.0
Last MileRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.0
Blue Gate CrossingRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.0
CureRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 0.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0