Titles you rated
Where the Crawdads SingRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.0
ExitRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
Sense and SensibilityRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 3.0
Wind RiverRated ★ 2.5
Haikyuu!! Movie 2: Shousha to HaishaRated ★ 3.5
Dante's PeakRated ★ 3.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
1917Rated ★ 5.0
The EqualizerRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.0
RoomRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5