Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Good DinosaurRated ★ 3.5
SingRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
Gods of EgyptRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 4.0