Titles you rated
RevenantRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 2.5
First LoveRated ★ 4.5
Adolescence MedleyRated ★ 3.0
Two WeeksRated ★ 2.5
Delightfully DeceitfulRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 2.5
Our BluesRated ★ 4.0
Medici: The MagnificentRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.5
You Are My SpringRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 2.0
Love RainRated ★ 2.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 2.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.0