Titles you rated
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 2.5- Miss Night and DayRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.0
One Ordinary DayRated ★ 5.0
Honest LivingRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 1.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
LIFERated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0