Movies
Ratings
298
Feng ShuiRated ★ 1.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
St. VincentRated ★ 4.5
Blue StreakRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 2.5
Princes and PrincessesRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The AnimalRated ★ 3.5
Big DaddyRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0