Movies
Ratings
225
After EarthRated ★ 2.0
The Darkest HourRated ★ 3.0- SpliceRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 4.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.0
CountdownRated ★ 3.0
Body of LiesRated ★ 4.0
The MechanicRated ★ 4.0
The Green HornetRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.0
Green LanternRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
Red Riding HoodRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Thick as ThievesRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0