Movies
Ratings
80
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 5.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 3.0
The JacketRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 2.0
The ConcubineRated ★ 2.0
Art of FightingRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 3.0