Movies
Ratings
281
In TimeRated ★ 3.0
More Than BlueRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
PonyoRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.0
InsidiousRated ★ 2.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 2.0
Memories of MatsukoRated ★ 1.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
The HostRated ★ 3.0