Series
Ratings
10
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Control ZRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 5.0
Steins;Gate 0Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0