Series
Ratings
383
Queen MantisRated ★ 2.5
Beyond the BarRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 4.0
Dark LegacyRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
The WitchRated ★ 2.5
Into the Fire: The Lost DaughterRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.0
The Art of NegotiationRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Death to Snow WhiteRated ★ 5.0
CassandraRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Gangnam B-SideRated ★ 4.0