Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Blow-UpRated ★ 5.0- AllergyRated ★ 2.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5- Time of CinemaRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.0- 아컨시엘무비Rated ★ 1.0
- 둘의 한끼Rated ★ 2.0
- 어디를 보고 있는지Rated ★ 2.5
- 사랑니Rated ★ 2.5
- 단수Rated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Farewell, Saranghae, FarewellRated ★ 3.5- My Daddy is an AlienRated ★ 3.5
- After MidnightRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5