Titles you rated
All About My WifeRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 2.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
SaltRated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 1.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
School of RockRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0