Titles you rated
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 1.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5