Titles you rated
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
KnowingRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 3.0
JumperRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 4.0