Titles you rated
The Blind SideRated ★ 2.5
In the Mood for LoveRated ★ 2.5
The Jungle BookRated ★ 2.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 1.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 2.5