Movies
Ratings
392
Monsters UniversityRated ★ 3.5
AloneRated ★ 0.5
HelplessRated ★ 2.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
What IfRated ★ 2.5
My Scary GirlRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.5
Harold & Kumar Escape from Guantanamo BayRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0