Series
Ratings
242
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
2.5 Dimensional SeductionRated ★ 2.0
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 3.0
Lycoris RecoilRated ★ 3.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd Skill Season 2Rated ★ 3.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5- K-ON!!Rated ★ 5.0
- K-ON!Rated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0- 신들린 연애Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 5.0- World of Street Woman FighterRated ★ 2.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0