Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The MechanicRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 2.5
ForgottenRated ★ 4.5
Lights OutRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0