Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
One DayRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 0.5
SecretRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0