Titles you rated
The ServantRated ★ 2.5
Meet the In-LawsRated ★ 0.5
A MuseRated ★ 1.5
SingRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
CallRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 2.5
Eurovision Song Contest: The Story of Fire SagaRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Liar LiarRated ★ 3.0
Ocean WavesRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0