Titles you rated
Project AlmanacRated ★ 3.0
FocusRated ★ 3.5
21 Jump StreetRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
22 Jump StreetRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.5
Act of ValorRated ★ 3.5