Movies
Ratings
802
MoneyRated ★ 3.0
You Were Never Really HereRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
Time FreakRated ★ 3.0
Hail, Caesar!Rated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 4.5
Personal ShopperRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.5
FargoRated ★ 4.0- The WindowRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5