Titles you rated
Never Back DownRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0