Series
Ratings
71
Bring It On, GhostRated ★ 3.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 2.0- The Path to GloryRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0- Merry MaryRated ★ 5.0
Hello My TeacherRated ★ 4.5- Three FriendsRated ★ 5.0
Thank YouRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Nonstop 5Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0- Fairy CommiRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5