Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 2.0
The Banshees of InisherinRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
PhantomRated ★ 0.5
BabylonRated ★ 4.0- Time to get realRated ★ 4.0
Sink & RiseRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.0
Hijack 1971Rated ★ 2.0