Movies
Ratings
635
BugoniaRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 0.5
SupermanRated ★ 3.0
M3GAN 2.0Rated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 0.5
TrapRated ★ 4.0
The Old Guard 2Rated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
SleepRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
HereticRated ★ 3.5
The Electric StateRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 4.0