Series
Ratings
48
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Inside Job Part 1Rated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
AgencyRated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Kill la KillRated ★ 4.0