Movies
Ratings
96
Inside OutRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
My Ordinary Love StoryRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
High FidelityRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0