Series
Ratings
121
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 4.5
BARTENDER Glass of GodRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 2.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 1.5
Chainsaw ManRated ★ 2.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0- GintamaRated ★ 5.0
Society GameRated ★ 4.5
Great Seoul InvasionRated ★ 2.0