Titles you rated
CoralineRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 2.5
PossessionRated ★ 3.5
StokerRated ★ 3.5
UndineRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
You Burn MeRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Hard TruthsRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Under the SkinRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
Army of ShadowsRated ★ 4.5