Titles you rated
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
The ExpendablesRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0