Titles you rated
The Perfect CoupleRated ★ 3.0
Blood FreeRated ★ 2.5
A Murder at the End of the WorldRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- GintamaRated ★ 3.0
NARUTORated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
PlutoRated ★ 4.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.5- Kakegurui ××Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The Time HotelRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0