Titles you rated
ContactRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0