Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
Muzzy in GondolandRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 1.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5- To My StarRated ★ 3.0
Semantic ErrorRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Young Royals Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 1.5
StartupRated ★ 2.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0