Series
Ratings
31
Hot SpotRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0- Love in the Big CityRated ★ 5.0
The Umbrella AcademyRated ★ 2.5
The Umbrella AcademyRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 1.5
GBRB: Reap What You SowRated ★ 2.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 0.5
Earth Arcade Season 2Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.5
Kieta HatsukoiRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 5.0
Earth ArcadeRated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 5.0