Titles you rated
CocoRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
The Lone RangerRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.5
The SwindlersRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5