Titles you rated
OppenheimerRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 1.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
CallRated ★ 4.0
Good MorningRated ★ 2.0
Children of MenRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0